+420 568 404 011           ferrum@ferrum-mb.cz

NAŠE NABÍDKA

Naše nabídka

Společnost FERRUM s.r.o. byla založena dne 15. 12. 1993 jako ryze obchodní firma převážně s hutními materiály. Za dobu své existence si získala v regionu velice dobrou pověst. Zákazníci si nás cení zejména pro krátké dodací lhůty a výhodné ceny hutních materiálů.

Od počátků v jedné kanceláři se skromným vybavením jsme se snažili, abychom v rámci našich možností uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Samozřejmě, že ne vždy se to podařilo, avšak snažili jsme se investovat do zařízení, které by nám mělo napomoci k tomu, abychom byli schopni nabídnout zákazníkům více. Proto jsme pořídili manipulační techniku autojeřáb Tatra 815 AD- 20 T, a dva tahače Mercedes-Benz s návěsy.

Zároveň se začal utvářet mladý a tvůrčí kolektiv pracovníků, kteří mnohokrát neváhali a obětovali pro firmu tolik potřebný čas. V roce 1998 firma zakoupila nové prostory ke skladování hutních materiálů a rekonstruovala je. Vznikla tak plocha 3000 m2 pod jednou střechou o skvělé manipulační možnosti, kterou zajišťují dva mostové jeřáby o nosnosti 5 T.

Myslíme, že jde o jeden z největších skladů hutního materiálu na jihozápadní Moravě. Předpokládáme, že budeme během letošního roku schopni nabídku ještě rozšířit o dalších cca 100 – 200 položek a minimálně o dalších cca 200 tun hutního materiálu. Rovněž jsme schopni tento materiál dělit jak plamenem tak i na pásové pile /popř.i na úhly do 240 mm/ .

V roce 2010 jsme dále rozšířili možnost prodeje náhradních autodílů, a to jak nových, tak i použitých z autovrakoviště či z testovacích vozidel. Tento prodej se realizuje v nových skladech na ulici Jemnické 773.

Firma FERRUM s.r.o. také obchoduje s kovovým odpadem a postupně získává v této oblasti další potřebné zkušenosti a obchodní partnery.

Dále můžeme nabídnout i služby jako je třeba práce autojeřábem nebo autodoprava již zmíněným vozovým parkem. Od března 2005 firma zahájila činnost ekologické likvidace autovraků v areálu Chelčického 260.

V roce 2007 jsme rozšířili činnost kovošrotu o nové provozovny v Jemnici a ve Velkém Meziříčí. V roce 2009 jsme rozšířili strojový park o ohraňovací lis a pálící automat pro pálení trubek a plechů plazmou. V roce 2010 jsme zvýšili možnosti výroby o zakružování profilů a trubek. V roce 2010 jsme pořídili novou technologii, která umožňuje vysoce přesné laserové dělení trubek a plechů nejen u běžných konstrukčních materiálů, ale i nerezy, hliníku a jeho slitin, mědi, mosazi a bronzu.

FERRUM s.r.o. se dále také zabývá zámečnickou výrobou a výrobou podlahových ocelových roštů, prací s CNC stroji jako je ohýbání profilů, ohraňování a dělení trubek či plechů a v neposlední řadě také výrobou pivních setů a laviček.

Firma FERRUM s.r.o. přispívá k rozvoji města, podporuje kulturu, sport a jiná zájmová sdružení. Patří mezi významné zaměstnavatele v Moravských Budějovicích, kde si také vybudovala výraznou pozici moderní firmy s dynamickým růstem. Je členem Hospodářské komory Jihlava, je autorizovaným místem pro sběr a zpracování autovraků sítě Callparts. Firma zavedla a používá systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016, systém environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2016, zavedla a používá proces svařování ketrý odpovídá ČSN EN ISO 3834-2:2006.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že pokud se zajímáte o hutní materiál, některou z našich činností nebo máte o cokoli z naší nabídky zájem, kontaktujte nás telefonicky nebo mailem. Budeme velmi potěšeni, stejně tak, jako když se rozhodnete nás navštívit v Moravských Budějovicích. Věříme, že se u nás budete cítit dobře a budete se vším spokojeni, protože to je náš úkol a také cíl.

Děkujeme všem zákazníkům za dosavadní přízeň a těšíme se na další obchodní spolupráci.

Navštivte náš e-shop