Dne 25.6. bude pracoviště prodej náhradních dílů a ekologická likvidace autovraků na ulici Jemnická kvůli čerpání řádné dovolené UZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

+420 568 404 011           ferrum@ferrum-mb.cz

Výroba atypických svařovaných sítí

Výroba atypických svařovaných sítí

Jako přední výrobce vyrábíme svařované kari sítě v atypických rozměrech – s průměrem drátů od 6 až do 25 mm. Většina firem (a ani architekti nebo projektanti často nic jiného neznají) vyrábí jen sítě s 8mm dráty.

Silnější průměr drátu přitom znamená pevnější síť, což se hodí u podlahy v garáži nebo skladu. Pokud navíc vyrobíme atypickou síť přesně podle vašich rozměrů, při přeložení vzniká výrazně méně odpadu (stačí méně sítí) a samotná ukládka je rychlejší.

Kari sítě vám přímo na místě ukládky vyvážeme, místo celodenního svazování je síť včetně uložení obvykle hotová do hodiny. Dokážeme takto vyrobit sítě až o rozměrech 3×12 metrů.

Všechny kari sítě vyrábíme z atestovaného materiálu s certifikátem – z ocelových tyčí nebo svitků nejčastěji z Itálie či Německa. Cenu vám vždy spočítáme na míru na základě výkresů, tvaru, velikosti, množství a průměru drátu.

Navštivte náš e-shop